Tekst: Urszula Socha
Dlaczego? Ponieważ nie dosyć, że jest moda na inwestowanie w nieruchomości, to wiele osób marzy o działaniu na tym rynku, o byciu deweloperem. To przejaw dążenia do bycia w przyszłości samodzielnym finansowo. Inwestowanie w nieruchomości daje możliwość generowania wysokich przychodów. Stało się także intratnym źródłem ochrony zgromadzonego kapitału, między innymi przed rosnącą inflacją.
Oprocentowanie produktów depozytowych jest niezwykle niskie, a prognozy wskazują na ujemne stopy procentowe. Produkty te przestają być zatem kuszące dla inwestorów. Dlatego inwestowanie w nieruchomości – które uchroni zainwestowany kapitał – jest adekwatnym rozwiązaniem na obecną sytuację. To argumenty ważne dla kupujących, ale również istotne atuty sprzedażowe dla dewelopera.
Deweloperska – moja strategia na 2021 rok: Planowanie to umiejętne opracowanie projektu przyszłości w teraźniejszości.
W obecnej sytuacji kluczowym etapem w deweloperce jest planowanie, a wręcz doskonałe zaprojektowanie inwestycji. W sprzedaży przecież ważne jest, co i jak sprzedajesz. Jako deweloper zawsze kładę nacisk na doskonalenie procesu planowania ze względu na konieczność przewidzenia wielu opcji wykorzystania stworzonego przeze mnie produktu. Gdybym była po drugiej stronie (klienta), także doceniłabym tę kwestię, mającą wpływ na bezpieczeństwo i możliwość dopasowania się do zmiennej sytuacji rynkowej. Idealnym produktem inwestycyjnym są lokale mieszkalne, niemieszkalne/usługowe, czyli mniejsze mieszkania, kawalerki oraz apartamenty inwestycyjne w miastach akademickich jak i w miejscowościach turystycznych. Z doświadczenia wiem, że inwestycje z pomysłem otwierają drzwi do skutecznej, szybkiej sprzedaży. Poza tym wiem, jakie potrzeby mają klienci – inwestując, lubią mieć różne możliwości wykorzystania zakupionej nieruchomości w nieznanej przyszłości.
To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości, kliknij w przycisk Kup teraz.
Formularz zamówienia
Nazwa | Przelew |
---|---|
Dostęp do treści | 1 PLN |